KOFFERT, 1930-tal, Kina.

KOFFERT, 1930-tal, Kina.
24854. KOFFERT, 1930-tal, Kina.

Med trevliga ettiketter från världens alla hörn.
Längd 83, bredd 50, höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 417