STOLAR, 6 st, 1960-tal.

STOLAR, 6 st, 1960-tal.
24853. STOLAR, 6 st, 1960-tal.

6 st Stolar med klädd avtagbar sits.

Bruksslitage, fläckigt tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckigt tyg.

Antal besök: 791