STOLAR, 6 stycken stabelbara, grönmålad metall, industridesign.

248517. STOLAR, 6 stycken stabelbara, grönmålad metall, industridesign.

Frankrike, 1950/60-tal.

Slitage, skador och oxidering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frankrike, 1950/60-tal.

Antal besök: 716