TAKLAMPA, Italien, 1900-tal, total höjd ca. 85 cm.

248502. TAKLAMPA, Italien, 1900-tal, total höjd ca. 85 cm.

Stomme i metall och porslin. 5 ljuspunkter.
Glaskupor.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupor.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 853