TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, Gino Manca, signerad.

248487. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, Gino Manca, signerad.

Rovfågel.
Höjd ca. 84 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rovfågel.
Höjd ca. 84 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 604