SKÅP, rikt skuren ek med kakelskivor, barockstil, 1900-tal.

248475. SKÅP, rikt skuren ek med kakelskivor, barockstil, 1900-tal.

Längd 99, bredd 40, höjd 80 cm.

Bruksslitage samt en platta med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772