SOFFOR, 2 st, 1960-tal.

SOFFOR, 2 st, 1960-tal.
248461. SOFFOR, 2 st, 1960-tal.

Två- respektive tresitssoffa. Jakaranda med svart skinnklädsel.
CITES-intyg medföljer. Längd 141 cm, respektive 201 cm.

Slitage. Skinnklädseln ställvis sliten samt skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 486