MATSALSMÖBEL, 6 delar, England, 1900-tal.

248447. MATSALSMÖBEL, 6 delar, England, 1900-tal.

Idegran. 4 stolar, 2 karmstolar, bord, två iläggsskivor. Längd 170 + 44 x 2, bredd 110, höjd 78 cm.

Fanérskador samt stötskador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 311