DE SEDE SOFFA DS70.

DE SEDE SOFFA DS70.
248431. DE SEDE SOFFA DS70.

De Sede Schweiz version.
modell DS70
Träram med stoppning och lösa kuddar
Cognac-färgade tjocka hals läderöverdrag.
SH. 43cm, H. 87cm, W. 165 cm, d. 93 cm.
Det är en annan identisk soffa i en andra auktion.

Smärre tecken på slitage, ytliga repor, rygg något blekt, isolerade fläckar två av dem starkare och lätt nedsmutsning.

Gör en kostnadsfri värdering!
248431. DE SEDE SOFFA DS70.

De Sede Schweiz version.
modell DS70

Antal besök: 1 569