DE SEDE SOFFA DS70.

DE SEDE SOFFA DS70.
248430. DE SEDE SOFFA DS70.

De Sede Schweiz version.
modell DS70
Träram med stoppning och lösa kuddar
Cognac-färgade omslag i tjockt nackläder.
SH. 43cm, H. 87cm, W. 165 cm, d. 93 cm.
Det är en annan identisk soffa i en andra auktion.

Smärre tecken på slitage, ytliga repor, något blekt baksida, ibland fläckar eller smärre nedsmutsning.

Gör en kostnadsfri värdering!
248430. DE SEDE SOFFA DS70.

De Sede Schweiz version.
modell DS70

Antal besök: 1 288