248430. DE SEDE SOFFA DS70.
248430. DE SEDE SOFFA DS70.
De Sede Schweiz version.
modell DS70
Träram med stoppning och lösa kuddar
Cognac-färgade omslag i tjockt nackläder.
SH. 43cm, H. 87cm, W. 165 cm, d. 93 cm.
Det är en annan identisk soffa i en andra auktion.
Smärre tecken på slitage, ytliga repor, något blekt baksida, ibland fläckar eller smärre nedsmutsning.
De Sede Schweiz version.
modell DS70