PÄRLCOLLIER med odlade pärlor och 14K guldlås.

248361. PÄRLCOLLIER med odlade pärlor och 14K guldlås.

Lätt doserat collier med brunlila pärlor
Längd, ca 40 cm
Lås stämplat G14K.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, ca 40 cm
Lås stämplat G14K.

Bruksskick.

Antal besök: 841