STOLAR, 2 st, Modell 68 och 69, Alvar Aalto, Artek.

248331. STOLAR, 2 st, Modell 68 och 69, Alvar Aalto, Artek.

Björk.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Slitage, repor.

Antal besök: 4 092