DRAGSPEL, Rämjes, Concert 2, Cassotto 4-k, samt notställ.

248277. DRAGSPEL, Rämjes, Concert 2, Cassotto 4-k, samt notställ.

Dragspel kommer i väska. Längd ca 50 cm.

Slitage, ej fullständigt genomgånget. Spår av klistermärken. Väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 723