SKÅLFAT , porslin, 1700-tal, Royal Vienna, proveniens Krapperups slott.

248163. SKÅLFAT , porslin, 1700-tal, Royal Vienna, proveniens Krapperups slott.

Diameter 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31 cm.

Antal besök: 1 107