Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BRUNO LINDEROS. "Landskap från Götaälvdalen." Olja på duk, signerad.
24812. BRUNO LINDEROS. "Landskap från Götaälvdalen." Olja på duk, signerad.
80x100 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
80x100 cm.
Göteborgs Auktionsverk
4 177