RING i sterlingsilver, Nestor Westerback, Helsingfors, Finland, 1972.

248116. RING i sterlingsilver, Nestor Westerback, Helsingfors, Finland, 1972.

Dekor av genombruten kvadrat.
Mått 22x22 mm.
Storlek 54/17,5.
Vikt 54 gram.
Stämplad.
Kattfot, S.

Bruksslitage.
Repor.
Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av genombruten kvadrat.
Mått 22x22 mm.
Storlek 54/17,5.
Vikt 54 gram.
Stämplad.
Kattfot, S.

Bruksslitage.
Repor.
Stötmärken.

Antal besök: 2 924