Halsband i stel ring. Dekor av rektangel besatt med diamant.
Vikt 17 gram.
Diameter ca 13 cm.
Stämplad: EHS, 925.
Ring i matt sterlingsilver med dekor av fyrkant.
Vikt 9.8 gram.
Diamant ca 0,05 carat.
Storlek 16,5/52.
Stämplad: EHS, 925.
Bruksskick.
Vikt 17 gram.
Diameter ca 13 cm.
Stämplad: EHS, 925.
Vikt 9.8 gram.
Diamant ca 0,05 carat.
Storlek 16,5/52.
Stämplad: EHS, 925.
Bruksskick.