JAN TOM VAN DEN BERGEN. Blandteknik, på pannå, signerad och daterad 1992.

248066. JAN TOM VAN DEN BERGEN. Blandteknik, på pannå, signerad och daterad 1992.

58 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 48 cm.

Antal besök: 4 341