BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.
247993. BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 90, bredd 43,5, höjd 83,5 cm.

Slitage, märken, repor. Nyckel sitter fast i nedre lådans lås. Lås defekt. Renoverad/kompletterad. Sprickor, skador. Senare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 609