BRICKVAGN, 1900-tal.

247956. BRICKVAGN, 1900-tal.

Med två lösa brickor, ca 45 x 60 cm.
Ihopfällbar stomme, total längd 65 bredd 50 höjd 67,5 cm.

Slitage, rostanlupen, fläckar. Slitage, fläckar och skador på brickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
247956. BRICKVAGN, 1900-tal.

Antal besök: 682