SATSBORD, 1900-tal.

247950. SATSBORD, 1900-tal.

Med mässingslister samt fotavslut i mässing.
Största bordet längd 60 bredd 40 höjd 53 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken. Ett fotavslut löst. Lister delvis lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!
247950. SATSBORD, 1900-tal.

Antal besök: 680