VÄGGPLÅT i mässing, 2 st, barockstil, tidigt 1900-tal.

247918. VÄGGPLÅT i mässing, 2 st, barockstil, tidigt 1900-tal.

Driven och ristad stiliserad dekor. Svänga ljusarmar för ett ljus vardera, krönande reflektor
Höjd, 49 cm.

Åldersslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 49 cm.

Antal besök: 877