SOFFBORD, Modell MX800B, Alvar Aalto, 1900-talets andra hälft.

247906. SOFFBORD, Modell MX800B, Alvar Aalto, 1900-talets andra hälft.

Björk och ask.
Ca. 90x90, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk och ask.
Ca. 90x90, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 3 524