RADIOAPPARATER, 3 st, Philips, 1900-talets mitt.

247893. RADIOAPPARATER, 3 st, Philips, 1900-talets mitt.

Längd ca. 24-30 cm.

Slitage, fläckar, slagmärken. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 24-30 cm.

Antal besök: 673