SKRIVBORD, 1960-tal.

SKRIVBORD, 1960-tal.
24787. SKRIVBORD, 1960-tal.

Ek. 6 st lådor. Nyckel saknas. Längd 134, bredd 69, höjd 73 cm.

Bläck/fuktfläckar på skiva. Fanérskador på lådor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
24787. SKRIVBORD, 1960-tal.

Antal besök: 1 227