KOMMOD, tidigt 1900-tal.

KOMMOD, tidigt 1900-tal.
247862. KOMMOD, tidigt 1900-tal.

Björk o furu, 1 låda samt 3 fack
L 40, B 37, H 71 cm.

smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 40, B 37, H 71 cm.

smärre åldersslitage.

Antal besök: 735