GAFFLAR 6 st samt SKEDAR 6 st, silver, troligen Henri Lapparra, Frankrike, 1900-tal.

247845. GAFFLAR 6 st samt SKEDAR 6 st, silver, troligen Henri Lapparra, Frankrike, 1900-tal.

Längd ca 13,5 - 16 cm.
Total vikt ca 423 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 - 16 cm.
Total vikt ca 423 gram.

Slitage.

Antal besök: 880