RADIO, "Matador II", Philips, 1920/30-tal.

247833. RADIO, "Matador II", Philips, 1920/30-tal.

Bakelit. Höjd ca. 34 cm.

Slitage, repor, ej genomgånget.
'.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakelit. Höjd ca. 34 cm.

'.

Antal besök: 2 128