Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KERTTU KUIKANMÄKI. Olja på pannå, signerad och daterad 1992.
247814. KERTTU KUIKANMÄKI. Olja på pannå, signerad och daterad 1992.
36,5 x 45 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
36,5 x 45 cm.
Krackeleringar.
Nyköpings Auktionsverk
2 281