ROBERTO MOSCHINI. Litografier, 10 st, Surreals modelquo tidiano, daterade 1990.

247788. ROBERTO MOSCHINI. Litografier, 10 st, Surreals modelquo tidiano, daterade 1990.

Roberto Moschini född 1937.
10 st litografier med tillhörande mapp.
Numrerade 77/180.
76 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Roberto Moschini född 1937.
Numrerade 77/180.
76 x 56 cm.

Antal besök: 1 397