VAS i silver, Hugo Grün, Köpenhamn. 1900-talets första hälft, Danmark.

247782. VAS i silver, Hugo Grün, Köpenhamn. 1900-talets första hälft, Danmark.

Vas med smal hals.
Märkt: tre torn, HGR
Höjd 13 cm.
Vikt 46 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med smal hals.
Märkt: tre torn, HGR
Höjd 13 cm.
Vikt 46 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 2 433