PARTI NYSILVER, 1900-tal.

PARTI NYSILVER, 1900-tal.
247724. PARTI NYSILVER, 1900-tal.

Ljusstake höjd 12 cm. Sockerskål med lock höjd 14 cm. Uppsatsskål med lock höjd 20 cm 3 st coasters diameter 15 cm. Dryckeshorn, längd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 535