OLLE LARSSON. Varvsvy, olja på pannå, sign.

247655. OLLE LARSSON. Varvsvy, olja på pannå, sign.

Bildyta 24 x 18 cm.

Färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 24 x 18 cm.

Färgkrackelering.

Antal besök: 1 824