ÖSTGÖTAKONSTNÄRER, 3 st, ALLAN HORSAK, BIRGER STRÅÅT, GREGER JOHANSSON.

24758. ÖSTGÖTAKONSTNÄRER, 3 st, ALLAN HORSAK, BIRGER STRÅÅT, GREGER JOHANSSON.

Allan Horsak, litografi, 34 x 28 cm.
Birger Strååt, olja på duk, 21 x 26 cm.
Greger Johansson, litografi, 41 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 242