FIGURIN i porslin, fiskargumma, Bing & Gröndahl, Danmark.

247579. FIGURIN i porslin, fiskargumma, Bing & Gröndahl, Danmark.

Höjd 21 cm.
Märkt B&G Kjöbenhavn, Denmark, 2233
Signerad Axel Locher
Design Axel Locher.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.
Signerad Axel Locher
Design Axel Locher.

Bruksskick.

Antal besök: 2 833