SPEGEL med BORD, 1900-tal.

247560. SPEGEL med BORD, 1900-tal.

Spegel, ca. 116x53 cm.
Bord med stenskiva.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, ca. 116x53 cm.
Bord med stenskiva.

Bruksslitage.

Antal besök: 866