TRÄSOFFA, jugend, tidigt 1900-tal.

247521. TRÄSOFFA, jugend, tidigt 1900-tal.

Vitmålad, skuren dekor i rygg, lös sits, stoppad och tygklädd.

Slitage, färgbortfall, fläckar, smuts, klädsel kraftigt nedsmutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 371