Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
EMMAFÅTÖLJER, 3 st, 1900-tal.
24751. EMMAFÅTÖLJER, 3 st, 1900-tal.
Olika klädsel.
Slitage, ett ben löst.
Gör en kostnadsfri värdering!
Olika klädsel.
Slitage, ett ben löst.
Auktionshuset Kolonn
1 089