ANTHONY STRUWER. "Dream palette". Färglitografi, signerad och numrerad 81/99.

247446. ANTHONY STRUWER. "Dream palette". Färglitografi, signerad och numrerad 81/99.

Ca. 57x43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 57x43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 856