INGEBORG LUNDIN. SKÅL, glas, Orrefors.signerad.

247433. INGEBORG LUNDIN. SKÅL, glas, Orrefors.signerad.

Märkt Orrefors D 4140 - 121
Höjd 8,5 cm.
Diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Orrefors D 4140 - 121
Höjd 8,5 cm.
Diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 2 949