TAKLAMPOR i metall, ett par, "Droppen", Werner Schou för Coronell Electro A/S Danmark. 1970-tal.

247416. TAKLAMPOR i metall, ett par, "Droppen", Werner Schou för Coronell Electro A/S Danmark. 1970-tal.

Koppar samt svartlackerad metall. Droppformade. Infällda glasformationer i den svartlackerade plåten.
Höjd 20 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Någon repa.

Antal besök: 5 383