KRISTALLKRONA, 1950-tal.

KRISTALLKRONA, 1950-tal.
247292. KRISTALLKRONA, 1950-tal.

3 ljuspunkter, mässing.
Höjd med kedja, 108 cm
Diameter 26 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter, mässing.
Höjd med kedja, 108 cm
Diameter 26 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 1 018