KAKELBORD, DROPPSUR och LAMPETTER, 4 delar, 18/1900-tal.

247289. KAKELBORD, DROPPSUR och LAMPETTER, 4 delar, 18/1900-tal.

Kakelbord: längd 81 cm, bredd 51 cm, höjd 60 cm.
Droppsur, sent 1800-tal: höjd 60 cm.
Vägglampetter, gulmetall och prismor: höjd ca 30 cm.

Bruks- och åldersslitage. Droppsur och lampetter ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 646