HATTAR, 2 st, Böhm och Ambassador, 1900-tal.

247275. HATTAR, 2 st, Böhm och Ambassador, 1900-tal.

En med ask.

Bruksslitage. En med skada på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En med ask.

Antal besök: 722