BROR STRID. Skulptur, terrakotta, signerad och daterad -53.

247251. BROR STRID. Skulptur, terrakotta, signerad och daterad -53.

Hundhuvud.
Höjd inklusive sockel ca. 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundhuvud.

Antal besök: 2 173