Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OLUF WOLMER JACOBSEN. "Gamla Lund" Olja på uppklistrad duk, signerad W Jakobsen.
247111. OLUF WOLMER JACOBSEN. "Gamla Lund" Olja på uppklistrad duk, signerad W Jakobsen.
19x23 cm.
Bubblor.
Gör en kostnadsfri värdering!
19x23 cm.
Bubblor.
Garpenhus Auktioner
5 716