HÄNGE i sterlingsilver, Theodor Klotz, 1970-tal, Tyskland.

247078. HÄNGE i sterlingsilver, Theodor Klotz, 1970-tal, Tyskland.

Hänge med geometrisk dekor.
Längd 5,5 cm.
Bredd 4 cm.
Märkt 925, TEKA, Kattfot, S,
Länk märkt 925.
Längd 50 cm.
Total vikt 24 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge med geometrisk dekor.
Längd 5,5 cm.
Bredd 4 cm.
Märkt 925, TEKA, Kattfot, S,
Länk märkt 925.
Längd 50 cm.
Total vikt 24 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 054