SOFFA, "Muslinge" / "Clam", troligen Philip Arctander.

247068. SOFFA, "Muslinge" / "Clam", troligen Philip Arctander.

Längd ca 126 cm.

Slitage, repor, märken. Klädsel med omfattande slitage, fläckar och skador. Delvis defekt stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 126 cm.

Antal besök: 6 180