FÄLLSTEGAR, 2 st samt SOCKERLÅDA.

24696. FÄLLSTEGAR, 2 st samt SOCKERLÅDA.

Trä. Höjd ca 133 cm.
Låda. Längd 67 bredd 23, höjd 26 cm.

Skador, slitage, lagningar och färgfläckar på stegar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä. Höjd ca 133 cm.

Antal besök: 929